Lütfen fiyatlar için teyit ediniz!
Uygulamasını Yaptığımız İşlerde Çelik Projelendirme Ücretsizdir.
Hemen Şimdi Arayın!

Ser Çelik Profiller

Ser Çelik Profiller

Ser Çelik Profil Nedir?

Ser Çelik Profil, prefabrike yapı sektöründe kullandığı malzeme ve teknolojisi ile, yüksek üretim gücüne sahip entegre tesisleri ile faaliyet alanında dünyanın sayını kuruluşlarından “SerVilla” çatısı altında faaliyet gösteren, çelik profil üretimi yapmakta olan, çeliğin soğuk olarak şekillendirildiği işletmedir.

Müşteri odaklı yaklaşımıyla, çelik profil fiyatları hususunda avantaj sağlayan Ser Çelik Profil, paketleme ve lojistik hizmetleri ile de her zaman müşterilerine üstün hizmet sağlamayı ilke edinmiştir.

Çelik profil çeşitlerinde toplam kalite yönetimi anlayışı ile üretim gerçekleştiren Ser Çelik Profil, alanında uzman ekibi ile değerli müşterilerinin çözüm ortağı olmaktadır.

Teknoloji Noktası sloganı çerçevesinde her zaman en üstün ve en yeni teknolojileri takip eden ve bunları üretimden satış sonrasına kadar her alanda uygulayan Ser Çelik Profil, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda, projenin gereksinimlerine göre istenilen ölçülerde çapaksız kesim, ve istenilen ölçü ve eksende çapaksız delik delme işlemlerini çelik profil çeşitleri ile gerçekleştirmektedir.

Ser Çelik Profil Fiyatları

Çelik Profil gelişmiş ülkeler ve deprem kuşağında bulunan ülkemizde sıkça tercih edilmektedir. Bu profillerin kolay şekillendirilmeleri sayesinde değişik tasarımlar ve gerekli mukavemet değerlerine uygun mimari projeler gerçekleştirilebilmektedir. Fiyatlandırma noktasında profil üzerine uygulanan işlemler ön plana çıkmaktadır.

Fiyatları etkileyen faktörler; profil üzerine uygulanan delik işlemleri, farklı boy seçenekleri, özel siparişli ürünler, özel paketleme seçenekleri, sac cinsi, sac teknik özellikleri, kullanılacak sac ebadı, verilecek fire miktarı v.b. işlemler fiyatlandırmayı direk etkilemektedir.

Fiyat avantajı sağlamak açısından farklı kesitler ( C Profil – Z Profil – Sigma Profil – U Profil ) ve farklı kalınlıklardaki ürünler tercih edilebilmektedir. Çelik Yapı Profilleri ağır çelik yapılara nazaran %40 varan kg avantajı sağlamaktadır. Bununla birlikte kullanılan malzemelerin tonajlarını düşürdüğü gibi maliyetleri de aynı oranda azaltmaktadır.

Fiyatlandırma, temrin zamanı, teknik destek ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için Satış Ekiplerimizle irtibata geçmenizi rica ederiz. Çelik Profil fiyatları ile ilgili siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyar…

Ser Çelik Profil Fiyatları

Ser Çelik Profil yüksek mukavemet sağlayan ve kolay uygulanabilen çelik profiller üretmektedir. Müşterilerinin isteklerine göre her türlü ölçülerde üretilen çelik profil çeşitleri şunlardır.

SerProfil Yağmahan İnşaat markasıdır

Mobil: +90 (505) 507 04 18 (Mimar İdris YAĞMAHAN)